V říjnu jsme stihli realizovat 2 akce.

Jako první proběhla 5. října členská schůze spolku, která je zásadní pro naše fungování a nastavení na každý školní rok. Zúčastnit se jí mohli členové spolku osobně ve škole nebo se připojit online. Na schůzi členové schválili program aktivit a podpoprovaných projektů a rozpočet na letošní školní rok.

Další úspěšnou akcí v říjnu byla rodičovská kavárna 18. října. Ta probíhala ve školní cvičné kuchyňce v příjemné atmosféře s šálkem dobré kávy a drobným občerstvením. Téma kavárny bylo na základě zájmu rodičů znovu Gymnázium – studium a přijímací zkoušky a vše, co to obnáší. Rodiče, kteří si přišli poslechnout Pavla a Gabrielu Zelené, se dozvěděli mnoho zajímavých a užitečných informací k tématu.